DCVCDTV.com - онлайн ТВ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мнения, критики, предложения и похвали

+56
levi
dila-21
desislava_k
yanakinn
AVRIL
mi4emoto
Adidas_
vasko_nuti
olina
margarita ivanova
KAZAKA1986
niki_ru
янко янков
elenagabriela
zuki10
akat
hmz
veselasol
harry_potter_7771
lili
tiho0307
firfen
johnsmit69
nadegda
abirulzz
assassing
basho
ИРА
don-35
impulse.bgAdmin
aniani_1984
jivaka41
adidas
euphorica
БИБУТО
ZvezdelinN
Natasha Grozdanova
CMM
dessorsions
BaD
house_energy
pepsita86
DUDOGB
Hard
FM
escapeluxor
tototooo
mbk1966
lila_joy
mirooo4110
chery
Pensiq
evelyn
MBK
boniboni
Admin
60 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Съб Дек 22, 2007 5:13 pm

Слушаме... Cool


Последната промяна е направена от Admin на Пон Юни 30, 2008 3:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty парола

Писане by boniboni Пет Фев 01, 2008 1:35 am

защо след като ми е запаметена паролата и след три пъти въвеждане,изобщо не ме допуска до телевизията?Надявам се задавам въпроса си на правилното място и ще получа отговор,как да оправя паролата.

boniboni

Брой мнения : 1
Registration date : 01.02.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Пет Фев 01, 2008 9:12 am

Паролата бива сменяна отвреме-навреме. Сложена е новата парола, която е видима в сайта.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by MBK Чет Фев 28, 2008 11:33 pm

по нормална парола не можахте ли да измислите

MBK

Брой мнения : 1
Registration date : 02.02.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Пет Фев 29, 2008 7:46 am

Не я генерираме ние.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by evelyn Пет Мар 07, 2008 12:47 pm

Здравейте, искам да Ви изкажа благодарностите си за страхотния сайт. Не съм очаквала, че може да има толкова много телевизии на едно място и при това безплатно...Поздравления за добрата работа...Също ми харесва и възможността на гледам любимите ми сериали без да ги тегля...Още веднъж голямо благодаря на Вашия екип...

evelyn

Брой мнения : 1
Registration date : 07.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Pensiq Пет Мар 14, 2008 3:44 pm

Първото и най - важно нещо което искам да кажа е че вашето начинание се надявам да има успех и всичко да ви върви по вода,но до тук с добрите думи.Нещата които ще напиша не са начин да се заяждам с вас, а просто искам този сайт да върви напред.
1.Ако имаме за даденост, че потребителите още не са запознати с правилата на сайта да се пише на БЪЛГАРСКИ постарайте се по най - натрапчивия начин да им го напомняте.
2.Не мога да разбера как единия от Admin-ните пише толкова неграмотно?
3.Забележката ми към качеството на материалите качени в сайта поне според мен трябва да са една идея с по добро качество тъй като при пускане на цял екран се вижда не много добре.Разбира се че това е ваше решение и можете да ме оборите с оправдания от рода на заемащите големи ресурси видео обработка но съм сигурен че сте знаели с какво се заемате още в началото.
4.Виждам, че секцията с клипове е празна и се надявам в скоро време да има раздвижване и там.Ако имате желание мога да ви помогна с намирането на доста голямо количество материали за там.
Надявам се никой да не се е засегнал от думите и ви пожелавам всичко да върви по мед и масло.
УСПЕХ

Pensiq

Брой мнения : 3
Registration date : 12.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Пет Мар 14, 2008 4:31 pm

1. Не са описани още правила на форумът, поради причината, че не е още толкова аткивен. Когато стане, тогава ще се появят и привлата, дразнещо е човек да чете "йероглифи".
2. Там вече всеки си отговаря. : )
3. За качеството се набляга повече на филмите. Сериалите биват намаляни, за да са достъпни за всеки потребител на сайтът.
4. Клиповете за сега просто са вмъкнати в менюто, да се знае, че и тази секция ще е активна, но кога, не се знае, материалите са много. Но не е оточнено още какво да е съдържанието му, тъй като сме затрупани с информация от разделите СЕРИАЛИ и ФИЛМИ.

А теб ще те потърся на Л.С. за помощ при филмите.

Благодаря за забележките и се надявам да съм бил достатъчно обективен.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by chery Пет Апр 25, 2008 10:17 am

Поздравления и благодарност за готиния сайт.

Но,
днес имам проблем с паролата, не ме допуска след неколкократно опитване. Sad
п.п. Паролата я вземам от тук, но нестава Sad

п.п.п. Весели празници!

chery

Брой мнения : 1
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Пет Апр 25, 2008 1:59 pm

Вече на сайта паролата.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by mirooo4110 Пон Май 12, 2008 12:45 am

бих поискал да овеличите слотовете на саита ... много хора остават на сухо така и немогат да гледат study и това със спирането на ТВ -то на всеки кругал час е много добро !
mirooo4110
mirooo4110

Брой мнения : 1
Age : 40
Registration date : 12.05.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by lila_joy Чет Май 15, 2008 6:39 pm

Благодаря ви много първо за "Династията на Тюдорите" и второ за всичко останало!!!

lila_joy

Брой мнения : 1
Registration date : 06.03.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by mbk1966 Съб Май 17, 2008 10:36 am

пичове даваите по актуални пароли и по на време толкова ли е зор това нещо бе

mbk1966

Брой мнения : 9
Registration date : 28.02.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by tototooo Нед Юни 01, 2008 11:03 pm

прав е mbk1966 давайте актуални пароли навреме толкова ли е зор това нещо бе

tototooo

Брой мнения : 7
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Нед Юни 01, 2008 11:14 pm

Няма никъде такава за момента.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by tototooo Пон Юни 02, 2008 10:10 pm

Admin написа:Няма никъде такава за момента.
пак не е актуална паролата affraid affraid affraid affraid affraid

tototooo

Брой мнения : 7
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by escapeluxor Нед Юни 08, 2008 3:09 pm

Pensiq написа:Първото и най - важно нещо което искам да кажа е че вашето начинание се надявам да има успех и всичко да ви върви по вода,но до тук с добрите думи.Нещата които ще напиша не са начин да се заяждам с вас, а просто искам този сайт да върви напред.
1.Ако имаме за даденост, че потребителите още не са запознати с правилата на сайта да се пише на БЪЛГАРСКИ постарайте се по най - натрапчивия начин да им го напомняте.
2.Не мога да разбера как единия от Admin-ните пише толкова неграмотно?
3.Забележката ми към качеството на материалите качени в сайта поне според мен трябва да са една идея с по добро качество тъй като при пускане на цял екран се вижда не много добре.Разбира се че това е ваше решение и можете да ме оборите с оправдания от рода на заемащите големи ресурси видео обработка но съм сигурен че сте знаели с какво се заемате още в началото.
4.Виждам, че секцията с клипове е празна и се надявам в скоро време да има раздвижване и там.Ако имате желание мога да ви помогна с намирането на доста голямо количество материали за там.
Надявам се никой да не се е засегнал от думите и ви пожелавам всичко да върви по мед и масло.
УСПЕХ

Колко общи виждания за сайта имаме с този потребител,но за съзжаление Админ. изтри всички мои критични мнения и предпочете да си контактуваме на Л.С.
Обвини ме ,че всички истини и критики ,които казах за сайта са глупости .
Admin написа:Да, както и предполагах. Можеж(Ш) да продължиж(Ш) глус(без С)по(С)тите на лично съобщение, което мога(?), ще чета(?), няма смисъл да флудим.
Това ,че пише без смисъл и на развален български не е повод за лични нападки .Пожелавам му да се концентрира върху критиките.
Не може да пускаш даден продукт и той да дава толкова дефекти.
Другото нещо ,което ми е интересно е законовата страна на този сайт!

escapeluxor

Брой мнения : 1
Registration date : 05.06.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by FM Нед Юни 08, 2008 4:33 pm

Според мен и този сайт ще стане платен в скоро време . Мнения, критики, предложения и похвали 172144

FM

Брой мнения : 1
Registration date : 08.06.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Hard Съб Авг 09, 2008 8:07 pm

Паролите от 1111 до 9999 не работят.
Моля ви да дадете актуални пароли.
Хайде приятна вечер а аз няма да гледам Бг.телевизия
Hard
Hard

Брой мнения : 1
Registration date : 10.05.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Нед Авг 10, 2008 8:55 am

http://bgtv.abvhost.com/ - тук са актуалните пароли, и не са сменяни, още варират от 1111 до 9999.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by tototooo Пет Авг 22, 2008 10:44 pm

някой ще даде ли работеща парола Mad Mad Mad Mad Mad

tototooo

Брой мнения : 7
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by tototooo Пет Авг 22, 2008 10:45 pm

И не е вярно че паролата е от 1111 до 9999 affraid

tototooo

Брой мнения : 7
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by tototooo Пет Авг 22, 2008 10:46 pm

ей admin четеш ли? Shocked

tototooo

Брой мнения : 7
Registration date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Admin Съб Авг 23, 2008 12:11 pm

Готово, вградих паролите под телевизиите, които искат парола. Вече няма нужда да ровите форума.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Location : В офиса
Registration date : 03.12.2007

http://dcvcdtv.com

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by DUDOGB Съб Авг 23, 2008 12:51 pm

тези детски телевизии изобщо тръгват ли пробвах всякакви пароли от 1111 до 9999 и не зацепват .някакви идеи как да ги пусна?

DUDOGB

Брой мнения : 2
Registration date : 31.07.2008

Върнете се в началото Go down

Мнения, критики, предложения и похвали Empty Re: Мнения, критики, предложения и похвали

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите